O ABRA SOFTWARE

ABRA Software je rychle rostoucí silná technologická firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP pro firmy všech velikostí. Její jasnou vizí je podporovat podnikatele skvělými službami i produkty a uvolňovat jim ruce pro rozvoj jejich podnikání.

Působí na trhu od roku 1991. Zaměstnává 150 profesionálů a vyvíjí špičkový moderní software, který používají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa. Z firmy, kterou založili dva přátelé, je dnes dynamická společnost, jejíž obrat míří k hranici 200 miliónů korun. Svou filozofii staví na poctivých baťovských základech. Podporuje chytré nápady a inovace (mj. Průmysl 4.0. nebo Internet věcí), dlouhodobě napomáhá rozvoji podnikatelského prostředí a vzdělávání pro byznys. Samostatné zastoupení má ABRA Software na Slovensku a ve Švýcarsku.

ABRA GEN – ŘEŠENÍ PRO STŘEDNÍ A VELKÉ FIRMY

ABRA Gen (dříve ABRA G3/G4) je komplexní software, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem díky desítkám existujících modulů a možnostem vývoje na míru podle konkrétních požadavků. Podporuje správu a řízení veškerého chodu firmy – od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. Díky velké variabilitě nachází uplatnění ve všech podnikatelských odvětvích.

Proč zvolit ABRA Gen

  • ABRA Gen je mimořádně komplexní ERP systém (od CRM až po výrobu a poprodejní servis). Může sloužit jako jediný produkční informační systém, díky němuž se nemusíte zabývat systémovou integrací a výrazně tak ušetříte na provozních nákladech na IT.
  • ABRA Gen je plně modulární a díky tomu si ho můžete sestavit tak, aby obsahoval jen ty funkce, které využijete. Systém je hluboce provázaný. Změna v jednom místě se ihned projeví v celém systému. Je navíc navržen tak, že v něm lze zpětně dohledat a opravit chybný krok bez narušení aktuálních procesů.
  • ABRA Gen disponuje širokou škálou nástrojů, které umožňují přizpůsobení systému, a to uživatelskými prostředky bez nutnosti využívat specialisty výrobce SW.
  • ABRA Gen podporuje rozsáhlou automatizaci firemních procesů. Obsahuje Automatizační server, který za Vás přebere administrativu, postará se o zálohu dat, rozesílání reportů a další opakované činnosti. Počítá s aktualizací legislativy a hlídá termíny. Šetří čas, který můžete věnovat rozvoji firmy.
  • Otevřené rozhraní API umožňuje snadné a rychlé propojení s jinými aplikacemi, například na libovolný e-shop, databáze nebo jiné externí aplikace a zdroje dat. Dovoluje rozsáhlou automatizaci práce, aplikace různých poskytovatelů mohou komunikovat samy, bez lidské práce.
  • Integrované ABRA Business Intelligence v reálném čase zobrazuje data, nutná pro správná rozhodnutí – přehledně, s okamžitou reakcí na změny. A navíc umožňuje kombinovat data z libovolných zdrojů, například i z Excelu, dat jiných aplikací nebo Google dokumentů. Vše zobrazí formou přehledného dashboardu, digitálního kokpitu Vaší firmy.
  • ABRA Gen umí do reportů zahrnout ještě nezaúčtované doklady. Díky tomu a díky automatickým předkontacím lze důležité reporty z účetnictví sestavovat v reálném čase.
  • ABRA Gen nabízí volbu platformy pro server (Windows / Linux) i pro databázi (Firebird / MSSQL / ORACLE).
  • ABRA Gen umožňuje provoz jak na vlastním serveru zákazníka, tak i v cloudu.
  • Veškerá přizpůsobení ABRA Gen zůstávají funkční i po instalaci nových verzí.

ABRA Gen nainstalujeme na Váš server, nebo se můžete rozhodnout pro online verzi se servisním dohledem 24 hodin denně a přístupem odkudkoliv. Vaše vlastní náklady na provoz firemního softwaru se tak sníží na minimum. Odpadnou starosti s výběrem a nákupem vhodného hardwaru – všechno pro Vás zajistíme v optimální podobě. Rovněž Vaši IT specialisté nemusí udržovat znalosti o provozu ERP systému a mohou se více soustředit na celkovou infrastrukturu a využití IT pro podporu Vašeho podnikání. Bezpečnost provozu a dat je pro nás samozřejmostí.

ABRA BUSINESS INTELLIGENCE

ABRA Business Intelligence je nástroj pro analýzu a vizualizaci firemních dat. Automaticky data zpracovává a zobrazuje uživateli jen relevantní informace v podobě, se kterou může snadno dále pracovat (grafy, tabulky, klíčové ukazatele firmy, jednotlivých oddělení či pracovníků apod.).

Tento nástroj je dostupný přímo z prostředí webového prohlížeče a umí integrovat údaje získané nejen z informačních systémů ABRA, ale i z jiných systémů, databází, souborů nebo z internetu. Funguje jednak přímo s ABRA Gen, do kterého může být integrován, nebo i samostatně, nad aplikacemi jiných výrobců.

ABRA E-shop

Oblíbenou webovou aplikací je ABRA E-shop, který je na rozdíl od externích řešení propojený online s daty ABRA Gen, takže zákazníci e-shopu mají skutečné informace o stavu zásob, cenách a sortimentu. Kompletní správu zvládnete přímo z informačního systému ABRA Gen.

Webové a mobilní aplikace

Prostřednictvím ABRA aplikací pro mobilní telefony, tablety a smartwatch (s operačním systémem Android a iOS) budete mít data z informačního systému ABRA Gen kdykoliv a odkudkoliv k dispozici. Aplikace zobrazují grafy, upozorňují na nové události, umožňují schválit dokumenty a procesy a zadávat data. Webové a mobilní aplikace také významně podporují aktivity pracovníků v terénu, ať již prodejců, či skladníků.

Další aplikace na míru

Nenašli jste, co potřebujete? Nechte si ušít plnohodnotný software na míru, nebo poptejte nadstavbu pro Váš stávající ERP přesně podle Vašich požadavků a priorit. Samozřejmou součástí služeb je i správa stávajících systémů.

REFERENCE

Software ABRA používají desetitisíce zákazníků ve více než 50 zemích světa. 98% uživatelů je podle kontinuálního průzkumu spokojených se systémem i s doprovodnými službami. Více než 50% zákazníků informačních systémů ABRA je s námi déle než 7 let. 

Seznam firem používajících informační systémy ABRA naleznete na tomto odkaze.

Více se dozvíte na www.abra.eu

 

Copyright ADAMAR.cz