o nás

ADAMAR s. r. o. působí na trhu informačních technologií od roku 1992. Zaměřujeme se na vývoj vlastního řešení a na implementaci kvalitních informačních systémů, přičemž zajišťujeme kompletní služby v oblasti IT ( dodávku IT techniky a sítí, jejich správu, cloudové služby, technickou podporu, školení, poradenství, hot-line, správu domén, webhosting, tvorbu www stránek ). Cílem firmy je vytvoření trvalého vztahu se zákazníkem, který je založen na seriózní spolupráci a individuálním přístupu k řešení jeho požadavků. Pomáháme firmám efektivně využívat informační systémy tak, aby se pro ně staly silnou konkurenční výhodou a významným prostředkem pro dosahování strategických cílů.

Stěžejními produkty společnosti jsou podnikové informační systémy ABRA, pro které vyvíjíme další návazná řešení a řešení na míru, doplněné širokým spektrem služeb a partnerských programů. Jsme certifikovaným partnerem firmy ABRA a.s.

Pokladní a prodejní systémy na bázi Android připravené na EET dodáváme jako instalační, servisní a obchodní partneři ve spolupráci s firmou KASA FIK s.r.o.

 

Copyright ADAMAR.cz